lat na rynku
zadowolonych klientów
wysłanych paczek

NASZA OFERTA
„Widzę Cię. Kocham Cię. Jesteś dla mnie ważny”

„Widzę Cię. Kocham Cię. Jesteś dla mnie ważny” to książka, która odkrywa to, co w relacji z drugim człowiekiem jest najważniejsze – jego podmiotowość. Autorka – terapeutka dzieci ze spektrum autyzmu – uczy jak słuchać i patrzeć, jak rozumieć i akceptować, jak prowadzić i rozwijać dziecko, każde dziecko. Refleksje Autorki, mocno osadzone w naukowych teoriach, wzbogacone życiową mądrości i zweryfikowane w zawodowym doświadczeniu, dotyczą zasad budowania relacji, również terapeutycznej, relacji opartej na szczerości, wrażliwości i odpowiedzialności.
prof. dr hab. Jolanta Panasiuk
Ta książka jest poradnikiem, a do pewnego stopnia także podręcznikiem dla rodziców dzieci, u których rozpoznano Autism Spectrum Disorder.
Ale jest to także zwierzenie: osobiste i refleksyjne, bo oparte na terapeutycznym doświadczeniu. Rodzice oraz terapeuci znajdą tu niebanalne podpowiedzi, jak rozumieć dziecko, którego świat wewnętrzny wymaga mądrego współ-bycia.
prof. Bogdan de Barbaro
Polecamy również karty pracy do natychmiastowego wykorzystania w gabinecie, domu, przedszkolu czy szkole.
NOWOŚĆ
„Dzieci z ASD – 7 obszarów, które warto wspierać”
Książka pokazująca, jak stopniowo wspierać rozwój dzieci w spektrum autyzmu. Autorka wskazuje siedem kluczowych obszarów: tożsamość, relacje, komunikację, samoregulację, motorykę, elastyczność i zabawę. Publikacja daje praktyczne wskazówki dla rodziców i specjalistów, a obecnie jest dostępna w przedsprzedaży – każdy kupujący otrzyma w prezencie wydanie elektroniczne (pdf).

POPULARNE POZYCJE
-
Zaczytanki. Hop do koła.
45,00 zł -
Zaczytanki. Mniam do brzuszka.
45,00 zł

ZACZYTANKI

"Co to? Kto to? Pytam Ja!"

"Siup - coś zrób"

"Coś z niczego. A dlaczego?

"Hop do koła"

"Mniam do brzuszka"










